Ordinace

Ordinace

Naše ordinace se může pochlubit špičkovým technickým vybavením, bez kterého by našich skvělých léčebných výsledků nebylo možné dosáhnout.


Toto jsou v zásadě naši největší pomocníci. Alespoň za zmínku ale stojí i mono- i bipolární kautery, kvalitní ortopedické vybavení, sada na TTA operace, vybavení na ošetření dentice a specializované oftalmologické vyšetřovací pomůcky.

O těchto přístrojích mluvíme jako o pomocnících a věřte, že tento výraz je na místě. Samy o sobě totiž přístroje nezmůžou nic; záleží na člověku, který je používá, aby jejich potenciál využil naplno – a to my umíme.

Ceník

Níže uvedený ceník je pouze orientační. Ceny konkrétních zákroků pro pacienty stanovujeme na základě individuálních faktorů. Před zákrokem Vám sdělíme předem odhadovanou částku, která se může od finální ceny lišit o plus-minus 10-15 % - přesnou spotřebu materiálu nebo délku anestezie totiž nelze před zákrokem přesně odhadnout. Ceny zákroku zahrnují samotný úkon provedený lékařem, práci technického personálu, anesteziologa, přístrojový monitoring pacienta, pooperační péči o pacienta, práci personálu úklidu, odvoz infekčního odpadu, vodu, energie a další nezbytné položky. V naší praxi používáme ty nejkvalitnější materiály, přístroje a postupy, přísně dodržujeme vysoký standard, abychom Vašim mazlíčkům dokázali poskytnout tu nejlepší možnou péči a předcházeli pooperačním komplikacím.


Úkon Cena (s DPH)
Vakcinace (dle typu vakcíny) od 350 Kč
Čipování (pouze úkon) 650 Kč
Vystavení pasu 750 Kč
Konzultace výsledků z jiného pracoviště 600 Kč
Echokardiografie od 2 500 Kč
Základní vyšetření krve od 800 Kč
Laparoskopická kastrace feny (dle váhy) od 8 000 Kč
Laparotomická kastrace feny (dle váhy) od 5 000 Kč
Kastrace psa (dle váhy) od 4 000 Kč
Kastrace kočky (dle váhy) od 1 800 Kč
Kastrace kocoura (dle váhy) od 1 500 Kč
Sonografické vyšetření (pouze úkon) 500 Kč
RTG (1 snímek) 400 Kč
Dentální hygiena (dle rozsahu) od 3 500 Kč
Laparoskopická gastropexe od 10 000 Kč
Zpět na hlavní stránku