Adresa

FamilyVET - Liberec

tel: 607 776 280

telefon do ordinace: 731 336 125

Křižíkova 490,
Liberec 7 - Janův Důl
460 07
GPS: 50°45'14.733"N, 15°1'57.329"E

Mapa ČR - FamilyVET
 

 

Virtuální prohlídka naší ordinace

 

PŘEDSTAVUJEME VÁM NÁŠ TÝM

 

 

MVDr.  Karolina Svobodová

+420 607 776 280

Zakladatelka a majitelka veterinární praxe FamilyVET, která díky své dlouholeté praxi vede veškeré chirurgické výkony. Pokud ji budete chtít vylákat z operačního sálu, doporučujeme jako návnadu hrnek horké kvalitní kávy. Má ráda procházky v přírodě s rodinou a dvěmi krátkosrstými koliemi.

 MVDr. Zuzana Moravcová

Je členkou našeho týmu, ke které se můžete objednávat na komplexní vyšetření srdce pejsků a kočiček. Má dlouholetou praxi na pražské klinice, kde byla kardiologie jejím hlavním oborem. Má ráda zvířata, cestování a přírodu.

V pondělí a ve středu se s ní můžete potkat také v ordinaci během odpoledních ordinačních hodin.

 

 

MVC. Markéta Baginová

Maru, jak jí v ordinaci říkáme, to táhne s MVDr. Svobodovou nejdéle ze všech. Hned jak to šlo, chodila vypomáhat a původně začínala na pozici sestřičky. Má tedy několikaletou praxi a máloco jí dokáže překvapit či zaskočit. Nezalekne se ani vašich obřích psích mazlíčků, sama má doma dámu plemene boerboel a kluka beaucerona :) Ke všem je milá a ochotná, v jejích rukách jsou naši klienti v bezpečí. Baví jí sledovat trendy moderní veterinární medicíny a aplikovat je v praxi.

 

Bc. Veronika Kluchová

je sestřičkou v našem sehraném týmu. Je vystudovanou zdravotní sestrou s několikaletou praxí, u nás se tedy z dvounožců přeučila na čtyřnožce a podobné.  Nechybí jí proto empatie, profesionalita a ani nadšení a hlavně miluje zvířátka všech velikostí a barev :) Doma má útulkáče Eddieho a boxerku Cori.

 

 


A naši externisti :

 

MUDr. Martin Ponikelský

Externí specialista - anesteziolog, který nám ve svém volném čase a z lásky ke zvířatům chodí pomáhat s anestezíí u rizikových pacientů. Jen díky němu je spousta pejsků a kočiček ještě stále mezi námi :) Ve volném čase rád čte, běžkuje a zajímá se o historii. Doma má zástupce plemene vesnické tajemství Piškota a kočičku.

MUDr. Ivana Zýková

Externí specialistka z libereckého oddělení ARO, která nám ochotně vypomáhá s akutními pacienty, kteří vyžadují intenzivní péči a monitoring. Vždy, když ji nějaký pacient potřebuje, ji doprovázejí její dvě sheltie Gucci a Reeza, kteří se tak už u nás v ordinaci cítí jako doma :)  Má ráda kvalitní kávu a diskuze nad odbornými články.

MUDr. Peter Hromádka

Náš dlouholetý mentor a přítel, v současnosti přednosta chirurgie KNL, který nám kdykoliv, když je potřeba, vypomáhá s řešením nejsložitějších chirurgických zákroků. Pokud ho ale potkáte v čekárně nebo se objeví na našem operačním sále, nejásejte, znamená to, že jde do tuhého! Naštěstí pro nás a Vaše mazlíčky, si již řadu let, i přes svůj nabitý program, vždy našel chvilku na pomoc zvířatům v nouzi.

 

Ordinační hodiny

Po - Pá09:00 - 11:00
 16:00 - 18:00
  

Zajímavosti

8
LIS

!!! POZOR !!! Změna v otvírací době.

Vážení klienti,

27
KVĚ

Letní dovolená

Ve dnech 5.7. - 16.7. bude naše ordinace z důvodu dovolené zavřená.

Všechny novinkyrezervace

Vyjímeční pacienti


Gastropexe provedená čistě laparoskopicky???

Pouze pomocí tří malých vpichů? Ano, u nás je to možné a šetrněji už to nejde….   ...číst dále.

Gastropexe provedená čistě laparoskopicky???

Copyright © FamilyVET, 607 776 280, svobodova@familyvet.cz

OP WEB s.r.o. | Tvroba internetových stránek a eshopů