Adresa

FamilyVET - Liberec

tel: 607 776 280

telefon do ordinace: 731 336 125

Křižíkova 490,
Liberec 7 - Janův Důl
460 07
GPS: 50°45'14.733"N, 15°1'57.329"E

Mapa ČR - FamilyVET
 

 

Virtuální prohlídka naší ordinace

 

PŘEDSTAVUJEME VÁM NÁŠ TÝM

 

 

MVDr.  Karolina Svobodová

+420 607 776 280

Zakladatelka a majitelka veterinární praxe FamilyVET, která díky své dlouholeté praxi vede veškeré chirurgické výkony. Pokud ji budete chtít vylákat z operačního sálu, doporučujeme jako návnadu hrnek horké kvalitní kávy. Má ráda procházky v přírodě s rodinou a dvěmi krátkosrstými koliemi.

 MVDr. Zuzana Moravcová

+420 736 702 782

Je členkou našeho týmu, ke které se můžete objednávat na komplexní vyšetření srdce pejsků a kočiček. Má dlouholetou praxi na pražské klinice, kde byla kardiologie jejím hlavním oborem. Má ráda zvířata, cestování a přírodu.

V pondělí a ve středu se s ní můžete potkat také v ordinaci během odpoledních ordinačních hodin.

 

 

MVC. Markéta Baginová

Maru, jak jí v ordinaci říkáme, to táhne s MVDr. Svobodovou nejdéle ze všech. Hned jak to šlo, chodila vypomáhat a původně začínala na pozici sestřičky. Má tedy několikaletou praxi a máloco jí dokáže překvapit či zaskočit. Nezalekne se ani vašich obřích psích mazlíčků, sama má doma dámu plemene boerboel a kluka beaucerona :) Ke všem je milá a ochotná, v jejích rukách jsou naši klienti v bezpečí. Baví jí sledovat trendy moderní veterinární medicíny a aplikovat je v praxi.

 

Bc. Veronika Kluchová - aktuálně na mateřské dovolené :)

je sestřičkou v našem sehraném týmu. Je vystudovanou zdravotní sestrou s několikaletou praxí, u nás se tedy z dvounožců přeučila na čtyřnožce a podobné.  Nechybí jí proto empatie, profesionalita a ani nadšení a hlavně miluje zvířátka všech velikostí a barev :) Doma má útulkáče Eddieho a boxerku Cori.

 

Jana Augustová

je staronovou sesterskou posilou v našem týmu. Mnozí z vás i vašich dvojnožců si ji tedy jistě pamatují z let minulých, takže ji nemusíme příliš představovat. Je to věčně usměvavá, čistokrevná veterinární sestra, která tak trochu klame tělem, protože si hravě poradí i s našimi nejtvrdohlavějšími pacienty, takže pozor na ní :) A proto i u  ní doma najdete zvířata všech tvarů, barev a osudů.

 

 


A naši externisté :

MVDr. Jan Müller

Je již nějaký ten pátek externí posilou našeho týmu. Zaměřuje se především na obory chirurgie tvrdých tkání - ortopedii, stomatologii a stomatochirurgii. Jeho specializací je mediální luxace patel (Oficiální posuzovatel mediální luxace patel). Mezi jeho domácí mazlíčky patří mimo jiné dravci, se kterými se ve volném čase věnuje sokolnictví.

 

 

MUDr. Martin Ponikelský

Externí specialista - anesteziolog, který nám ve svém volném čase a z lásky ke zvířatům chodí pomáhat s anestezíí u rizikových pacientů. Jen díky němu je spousta pejsků a kočiček ještě stále mezi námi :) Ve volném čase rád čte, běžkuje a zajímá se o historii. Doma má zástupce plemene vesnické tajemství Piškota a kočičku.

MUDr. Ivana Zýková

Externí specialistka z libereckého oddělení ARO, která nám ochotně vypomáhá s akutními pacienty, kteří vyžadují intenzivní péči a monitoring. Vždy, když ji nějaký pacient potřebuje, ji doprovázejí její dvě sheltie Gucci a Reeza, kteří se tak už u nás v ordinaci cítí jako doma :)  Má ráda kvalitní kávu a diskuze nad odbornými články.

MUDr. Peter Hromádka

Náš dlouholetý mentor a přítel, v současnosti přednosta chirurgie KNL, který nám kdykoliv, když je potřeba, vypomáhá s řešením nejsložitějších chirurgických zákroků. Pokud ho ale potkáte v čekárně nebo se objeví na našem operačním sále, nejásejte, znamená to, že jde do tuhého! Naštěstí pro nás a Vaše mazlíčky, si již řadu let, i přes svůj nabitý program, vždy našel chvilku na pomoc zvířatům v nouzi.

 

Ordinační hodiny

Po - Pá09:00 - 11:00
 16:00 - 18:00
  

Zajímavosti

31
PRO

Ordinační doba přes svátky

Naši milí pacienti,

8
LIS

!!! POZOR !!! Změna v otvírací době.

Vážení klienti,

Všechny novinkyrezervace

Vyjímeční pacienti


Gastropexe provedená čistě laparoskopicky???

Pouze pomocí tří malých vpichů? Ano, u nás je to možné a šetrněji už to nejde….   ...číst dále.

Gastropexe provedená čistě laparoskopicky???

Copyright © FamilyVET, 607 776 280, svobodova@familyvet.cz

OP WEB s.r.o. | Tvroba internetových stránek a eshopů