Adresa

FamilyVET - Liberec

tel: 607 776 280

telefon do ordinace: 731 336 125

Křižíkova 490,
Liberec 7 - Janův Důl
460 07
GPS: 50°45'14.733"N, 15°1'57.329"E

Mapa ČR - FamilyVET
 

 

Virtuální prohlídka naší ordinace

 

PŘEDSTAVUJEME VÁM NÁŠ TÝM

 

 

MVDr.  Karolina Svobodová

+420 607 776 280

Zakladatelka a majitelka veterinární praxe FamilyVET, která díky své dlouholeté praxi vede veškeré chirurgické výkony. Pokud ji budete chtít vylákat z operačního sálu, doporučujeme jako návnadu hrnek horké kvalitní kávy. Má ráda procházky v přírodě s rodinou a dvěmi krátkosrstými koliemi.

 


 

MVDr. Nikola Ďurišová

Je hlavní internistkou v  našem týmu a svou pozornost věnuje také zobrazovacím metodám a našim nejmenším pacientům z řad hlodavců či plazů. Za sebou má i praxi na zahraničních pracovištích. Ve volném čase ráda sportuje a čte. Jejím miláčkem je fenka australského teriéra Cindy.


 

MVDr. Zuzana Moravcová

Je členkou našeho týmu, ke které se můžete objednávat na komplexní vyšetření srdce pejsků a kočiček. Má dlouholetou praxi na pražské klinice, kde byla kardiologie jejím hlavním oborem. Má ráda zvířata, cestování a přírodu.

 

MVDr. Ladislav Stehlík, PhD.

Je jedním z externistů v našich řadách. Naše spolupráce s ním je již dlouholetá, často jsme mu odesílali RTG či USG studie k posouzení, ale teď konečně nastal čas, dát tomu nějaký pevný řád. Pana doktora u nás tedy budete vídat pravidelně, jeden den v měsíci, a možná i častěji. Jeho zaměřením je zobrazovací diagnostika, kterou mimo jiné vyučuje i na VFU v Brně. Volného času tedy mnoho nemá a věnuje ho především rodině.


MUDr. Martin Ponikelský

Externí specialista - anesteziolog, který nám ve svém volném čase a z lásky ke zvířatům chodí pomáhat s anestezíí u rizikových pacientů. Jen díky němu je spousta pejsků a kočiček ještě stále mezi námi :) Ve volném čase rád čte, běžkuje a zajímá se o historii. Doma má zástupce plemene vesnické tajemství Piškota a kočičku.

MUDr. Ivana Zýková

Externí specialistka z libereckého oddělení ARO, která nám ochotně vypomáhá s akutními pacienty, kteří vyžadují intenzivní péči a monitoring. Vždy, když ji nějaký pacient potřebuje, ji doprovázejí její dvě sheltie Gucci a Reeza, kteří se tak už u nás v ordinaci cítí jako doma :)  Má ráda kvalitní kávu a diskuze nad odbornými články.

MUDr. Peter Hromádka

Náš dlouholetý mentor a přítel, v současnosti přednosta chirurgie KNL, který nám kdykoliv, když je potřeba, vypomáhá s řešením nejsložitějších chirurgických zákroků. Pokud ho ale potkáte v čekárně nebo se objeví na našem operačním sále, nejásejte, znamená to, že jde do tuhého! Naštěstí pro nás a Vaše mazlíčky, si již řadu let, i přes svůj nabitý program, vždy našel chvilku na pomoc zvířatům v nouzi.


   A kolektiv sestřiček :)

Bc. Veronika Kluchová

je novou sestřičkou v našem sehraném týmu. Je vystudovanou zdravotní sestrou s několikaletou praxí, u nás se tedy z dvounožců přeučuje na čtyřnožce a jim podobné. Nechybí jí proto empatie, profesionalita, ani nadšení učit se medicínu tak trochu jinak a hlavně, miluje zvířátka všech velikostí a barev :) Doma má útulkáče Eddieho, psího důchodce Filípka, boxerku Daffy a po dvoře jí běhá hejno slepic. 

 

Markéta Baginová

praktikantka a studentka veterinárního lékařství na VFU v Brně. V ordinaci ji můžete vídat již řadu let a vzhledem k tomu, že ji tato práce stále baví a naplňuje, brzo se posune z pozice sestry na doktorku :) K jejím mazlíkům patří psíci z řad plemen nad 60kg – boerboel a beauceron, takže jí žádný Váš drahouš jen tak nezaskočí.

 

 

Ordinační hodiny

Po - Pá09:00 - 11:00
 16:00 - 18:00
  

Zajímavosti

12
PRO

Vánoce 2018

Celý kolektiv FamilyVET přeje všem svým klientům a jejich páníčkům klidné prožití svátků bez stresu.

8
ŘÍJ

Odstávka proudu řtvrtek 11.10.

Milí klienti,

Všechny novinkyrezervace

Vyjímeční pacienti


Gastropexe provedená čistě laparoskopicky???

Pouze pomocí tří malých vpichů? Ano, u nás je to možné a šetrněji už to nejde….   ...číst dále.

Gastropexe provedená čistě laparoskopicky???

Copyright © FamilyVET, 607 776 280, svobodova@familyvet.cz

OP WEB s.r.o. | Tvroba internetových stránek a eshopů